Medarbetare

Den personliga kontakten är A och O i alla våra relationer. Du når oss direkt utan att hamna i det stora företagets centrala växel. Vi är lyhörda, uppmärksamma och personliga.

Just nu hyr vi in våra fastighetsskötare, men eftersom även detta arbete kräver erfarenhet, kvalificerad kunskap och inte minst social kompetens ställer vi oerhört stora krav på dessa personer.

Våra medarbetare




Förvaltning och uthyrning av hyresrätter i
Kungsbacka och Göteborg

Hanna Gunnarsson
Telefon: 031-78 77 527

E-post: hanna.gunnarsson@trollangenbostad.se





Förvaltning och uthyrning av hyresrätter i
Kungsbacka och Göteborg

Jennie Gunnarsson
Telefon: 031-78 77 527
Mobil: 0720-509365
E-post: jennie.gunnarsson@trollangenbostad.se




Förvaltning och uthyrning av hyresrätter i
Herrljunga och Vårgårda

Marcus Brandin
Telefon: 0513-25077
E-post: marcus@trollangenbostad.se




Fastighetsskötsel och förvaltning av hyresrätter i
Herrljunga och Vårgårda

Stefan Leandersson
Telefon: 0513-25076
E-post: stefan@trollangenbostad.se





Teknisk förvaltning i Göteborg

Richard Börjeson
Telefon: 031-7877525
E-post: richard.borjeson@trollangenbostad.se


Daniel Falk Trollängens bostads ab

Marknadschef

Daniel Falk
Telefon: 031-78 77 524
Mobil: 070-5880335
E-post: daniel.falk@trollangenbostad.se



Niclas Börjeson Trollängens Bostad AB

Byggnadsingenjör

Niclas Börjeson
Mobil: 0702-849040
E-post: niclas.borjeson@trollangenbostad.se


Marlene Landström

Ekonomichef

Marlene Landström
Telefon: 031-78 77 526
E-post: marlene.landstrom@trollangenbostad.se


Måns Norving

Entreprenadchef

Måns Norving
Telefon: 031-78 77 522
Mobil: 0702-849068
E-post: mans.norving@trollangenbostad.se




Projektledare

Johannes Horn
Telefon: 031-78 77 529
E-post: johannes.horn@trollangenbostad.se




Projektutvecklingschef

Annika Thörneby
Telefon: 031-788 07 34
E-post: annika.thorneby@trollangenbostad.se




Fastighetsutvecklingschef

Håkan Olsson
Telefon: 0737-38 27 97
E-post: hakan.olsson@trollangenbostad.se

Britt Stenfeldt Trollängen Bostads AB


Ekonomikonsult

Britt Stenfeldt
Telefon: 031-78 77 523
Mobil: 070-3935005
E-post: britt.stenfeldt@trollangenbostad.se



Anders Börjeson Trollängens Bostad AB

VD

Anders Börjeson
Telefon: 0513-25071
Epost: anders.borjeson@trollangenbostad.se

Webbproduktion: VimleWebb AB